Męskie koszule latem – jakie nosić?

Męskie koszule latem – jakie nosić?

Lato i upały nie są raczej utożsamiane z koszulami, ale często zdarza się tak, że obowiązujący w pracy dresscode wymusza na mężczyznach regularnie zakładanie koszuli. Jakie koszule wybrać i na co zwrócić uwagę, przed zakupem konkretnego modelu? Zdecydowanym hitem tego roku sa wysokiej jakości koszule tommy hilfiger. Przede wszystkim nie warto kupować koszul na krótki rękaw, które uważane są za faux pas i utożsamiane raczej z weselną modą lat 90-tych.

Przy prawdziwych upałach lepiej po prostu podciągnąć rękawy i w ten sposób poprawić cyrkulacje powietrzną. Poprzez modę na retro styl popularne stały się koszule flanelowe, ale lato powinny przeczekać w szafie.

Jeśli chodzi o krój, to równie dobrze sprawdzą się koszule w kratę, jak i najzwyklejsze gładkie koszule. W kwestii kolorów nie powinno się jednak przesadzać z nadmiernym emanowaniem jaskrawymi barwami – różowe czy fioletowe koszule nie są obecnie zbyt modne i pożądane.

Warto zastanowić się za to nad koszulą jeansową, która podobnie jak wszystkie denimowe materiały, wróciła do łask. Mężczyźni głowy do góry – koszule zawsze dodają wiele szyku i elegancji.