tajna historia rzeszowa Ładowanie

Męskie koszule latem – jakie nosić?

Lato i upały nie są raczej utożsamiane z koszulami, ale często zdarza się tak, że obowiązujący w pracy dresscode wymusza na mężczyznach regularnie zakładanie koszuli. Jakie koszule wybrać i na co zwrócić uwagę, przed zakupem konkretnego modelu? Przede wszystkim nie warto kupować koszul na krótki rękaw, które uważane są za faux pas i utożsamiane raczej z weselną modą lat 90-tych.

www.autoamatorfrance.pl

Przy prawdziwych upałach lepiej po prostu podciągnąć rękawy i w ten sposób poprawić cyrkulacje powietrzną. Poprzez modę na retro styl popularne stały się koszule flanelowe, ale lato powinny przeczekać w szafie.

Jeśli chodzi o krój, to równie dobrze sprawdzą się koszule w kratę, jak i najzwyklejsze gładkie koszule. W kwestii kolorów nie powinno się jednak przesadzać z nadmiernym emanowaniem jaskrawymi barwami – różowe czy fioletowe koszule nie są obecnie zbyt modne i pożądane.

Warto zastanowić się za to nad koszulą jeansową, która podobnie jak wszystkie denimowe materiały, wróciła do łask. Mężczyźni głowy do góry – koszule zawsze dodają wiele szyku i elegancji.