tajna historia rzeszowa Ładowanie

Męskie buty na lato

Lato to specyficzny okres roku, kiedy jednocześnie chcemy mieć wygodne i luźne obuwie, a z drugiej ze względu o troskę na nasz wygląd, martwimy się obowiązujące trendy. Jakie buty mężczyźni powinni wybrać na lato? Wciąż modne będą sneakersy Tommy Hilfiger, szczególnie te kolorowe, które panują już od dobrych kilku lat. To bardzo wygodne i przewiewne buty sportowe, a dzięki mnogości modeli oraz przede wszystkim kolorów można je dobrać do stylizacji na różne okazje.

sukienki na ślub

Na lato doskonale sprawdzą się także mokasyny. Nie są może najwygodniejsze i najbardziej dostosowane do letniej pory, ale jeśli zależy nam żeby wyglądać schludnie i elegancko, to skórzane buty poniżej kostki doskonale sprawdzą się w tej roli. Popularność każdą porą roku cieszą się najbardziej klasyczne buty za kostkę, takie jak Nike Air Force One czy modele Jordanów.

Do buty, które jesteśmy w stanie dopasować do każdej pory roku, a przy odrobinie taktu i wyczucia możemy stworzyć z nich ciekawą stylizację, dopasowaną do naszych celów.